Kontakti/

Par mums

AL SVETS – kompānija ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi tūrisma tirgū. 

2010.gadā mēs iestājāmies ALTA – Latvijas tūrisma aģentūru asociācijā un mūs iekļāva LR Ekonomikas ministrijas datu bāzē (TATO – 2010 – 287). Mūsu aģentūras komerciālā darbība ikgadu ir apdrošināta EUR 30 000 apmērā.


Mūsu darba galvenā prioritāte ir kvalitatīva klientu apkalpošana, klientu drošība un individuāla pieeja katram. Mūsu reklāma ir tūristi, kas ceļo pa visu pasauli kopā ar mums!Šobrīd veiksmīgi darbojas divi biroji Rīgā. Bez tūrisma pakalpojumiem ceļošanai uz ārvalstīm papildus nodrošinām arī tūrisma paklpojumus ceļotāju grupām uz Baltijas valstīm un Skandināviju. 


Paplašinot savu partneru bāzi, mēs regulāri piedalāmies starptautiskajās izstādēs Rīgā (Balttour), Maskavā ( MITT), Minskā ( OTDIH) , Londonā (WTM) u.c. valstīs.

 
 

Pateicoties tūrisma aģentūras AL SVETS profesionāļu komandai, lojālitātes politikai cenu veidošanā, individuālajai pieejai, ar katru gadu pieaug mūsu pastāvīgo klientu skaits. Aicinam arī Jūs kļūt par vienu no mūsu pastāvīgajiem klientiem!
Mēs pārdodam ne tikai ceļazīmi, bet arī bezrūpīgu un krāsainu atpūtu!

Aktīva dalība apmācību programmās, semināros, informatīvos braucienos ļauj mums iet soli solī ar laiku un piedāvāt mūsu klientiem mūsdienīgus komfortablus risinājumus atpūtas vai darba un biznesa tūrisma organizēšanā. 
 

Mūsu nenovērtējamā pieredze, uzticamība un atbildība attiecībā pret klientiem un partneriem ir garants Jums ikvienā pasaules punktā! 

2019. gadā tūrisma aģentūra "AL SVETS" ir iekļauta "TEZ tour Latvija" labāko partneru TOP30.
   
 Kompānija AL SVETS novēl Jums patīkamu atpūtu!
Vienmēr esam priecīgi redzēt Jūs mūsu birojos! 

 

Mūsu sertifikāti, diplomi un apbalvojumi: