Ceļojumi/Aviotūres/

Sicīlija maija brīvdienās
30.04 - 03.05.2016

 

Sicīlija ir viena no tām pasaules vietām, priekšstatu par ko ir sabojājuši seni aizspriedumi. Tomēr atpūšoties brīnišķīgajās pludmalēs un izbaudot vislabāko klimatu Eiropā, vērojot pasakaino ainavu ar vīnogulāju dārziem, kviešu druvām vai apelsīnu un olīvu birzīm, apbrīnojot varenu kalnu grēdas ar Eiropas augstāko un pasaules aktīvāko vulkānu Etnu tajā skaitā, kā arī iepazīstot ārkārtīgi bagātīgos Sicīlijas vēstures, mākslas un arhitektūras pieminekļus, aizmirstas, ka sala daudzu prātos saistās tikai ar organizētās noziedzības – mafijas dzimteni. Iespējams, ka viens no mafijas rašanās iemesliem bija neskaitāmie iebrucēji, kas gadsimtu garumā nežēlīgi centās apspiest salas iemītniekus, aplaupot un pakļaujot nabadzībai salas iedzīvotāju pamatu – ģimeni. 

Tiešais reiss!                                                                                         30.04 – 03.05.2016

Izprintēt ceļojuma programu

 

1.  Diena (30.04). Izlidošana no Rīgas 05:00. Ierašanās Palermo  07:40. Transfērs līdz viesnīcai. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās Palermo un Monreales apskates ekskursija (60.00 EUR). Izbraukšana no viesnīcas 10:00.

Pirmās dienas ekskursijas laikā apskatīsim Palermo pilsētas ievērojamākās vietas. Kājām izstaigāsim tās senāko daļu ar 17.gs baroka arhitektūras paraugiem un burvīgām strūklakām. Apskatīsim 1463.gadā celto pilsētas Rātsnamu un Katedrāli, kuras būvniecībā saplūduši gotikas, baroka un arābu arhitektūras elementi. Dosimies arī uz Palermo dienvidu piepilsētu Monreali, kur apskatīsim tās vēsturisko centru, kā arī slaveno Katedrāli.
Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cenā iekļauts:
transports, krievvalodīgs gids, atsevišķs krievvalodīgs gids Palermo, ieejas maksa Palermo un Monreales katedrālēs.


2. Diena (01.05).
Brokastis. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās Eričes un Segestas apskates ekskursija (84.00 EUR). Izbraukšana no viesnīcas 09:00.

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz nelielo pilsētiņu Eriči, kas atrodas San Džuliano kalna virsotnē un no senseniem laikeim apjosta ar augstu aizsargmūri. Jau ceļš, kas ved uz šo pilsētu ir īsts piedzīvojums, jo tas kā serpentīns vijas cauri kalniem, ik pēc brīža skatienam atklājot lieliskas panorāmas. Eričē apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kurā jūtama viduslaiku elpa. Pēc pusdienām apmeklēsim antīko pilsētu Segestu, kurā apskatīsim lieliski saglabājušos dorisko templi ar 36 kolonām kā arī antīko teātri. 
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cenā iekļauts:  transports, krievvalodīgs gids, ieejas maksa Segestā un pusdienas.


3. Diena (02.05)
. Brokastis. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās ekskursija uz Lipari un Vurcanu (110.00 EUR). Izbraukšana no viesnīcas 09:00.

Šīs dienas ekskursiju pavadīsim apmeklējot divas no Itālijas salām, kas izvietojušā tuvu Sicīlijai. Izbrauksim no Milaco ostas ar kuģīti un vispirms dosimies uz Lipari arhipelāga galveno un lielāko salu Lipari. Lipari varēs peldēties, apskatīt Enģeļu grotu, Ēģiptiešu mūmijas klinti kā arī citas apbrīnas vērtas vietas. 

Pēc tam ar kuģīti dosimies uz Vurcanu salu, kas atrodas tikai dažu minūšu brauciena attālumā un slavena ar melnu, vulkānisko pelnu klātu pludmali, izdzisušiem krāteriem un vulkānisko dubļu baseiniem. 
Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas.

Cenā iekļauts:
transports, kuģīša biļete, krievvalodīgs gids un uzkoda itāļu stilā (maizīte ar dzērieniem).


4. Diena(03.05). Brokastis. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās  ekskursija uz Čefalu un Kastelbuono (69.00 EUR ). Izbraukšana no viesnīcas 09:00.

Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā vispirms dosimies uz Kastelbueno – nelielu senatnīgu pilsētiņu, kas izveidojusies apkārt 14. gadsimtā uzbūvētai pilij. Kastelbueno ir vislabāk saglabājusies viduslaiku pils Sicīlijā. Pēc pusdienām dosimies uz Čefalu – pilsētu, kura ietilpst klubā „Pašas skaistākās Itālijas mazpilsētas”. Šeit izstaigāsim pilsētas vēsturisko centru un iegriezīsimies 12 gadsimtā būvētajā katedrālē.

Cenā iekļauts: transports, krievvalodīgs gids un pusdienas.


17:30
 Transfērs no viesnīcas uz lidostu

Izlidošana no Palermo 20:40. Ierašanās Rīgā 01:15 04.05.2016


Cena:  589.00 EUR

Piemaksa par 1-viet. izmitināšanu – 50.00 EUR

Cenā ietilpst:

 - Lidojums Rīga- Palermo – Rīga, nodokļi, ēdināšana, bagāža

 - 3 naktis 4* viesnīcā Palermo ar brokastīm  (San Paolo Palace Hotel )

 - Transfērs  lidosta-viesnīca- lidosta

Papildus:

 - Ekskursijas (apmaksai Rīgā )

 - Personīgi  izdevumi

 - Apdrošināšanas polise