Ceļojumi/Aviotūres/


Senā un mūsdienīgā Indija

 SENĀ UN MŪSDIENĪGĀ INDIJA

IEBRAUKŠANAS GRAFIKS:

30.04.-10.05.2016;    11.06.-21.06.2016;   25.06.-05.07.2016;   09.07.-19.07.2016;
23.07.-02.08.2016;   06.08.-16.08.2016;   20.08.-30.08.2016
Iebraukšanas datumi rudens - ziema 2016 būs publicēti tuvākajā laikā

DELI – DŽAJPUR – GALTA – FATEHPUR SIKRI – AGRA – GVALIOR – ORČA - KADŽURAHO – PANNA NACIONĀLAIS PARKS – RANEH FAL  – DELI

10 dienas / 09 naktis

Viena no populārākajām programmām pa ziemeļu un centrālo Indiju,  kas iepazīstinās ar Indijas vēstures pieminekļiem, tās kultūru un garīgo dzīvi. Unikāla tempļa apmeklējums komplekss « KADŽURAHO». Kadžuraho – viena no nedaudzajām vietām Indijā, kura iekļauta pasaules mantojuma sarakstā,« UNESCO » Šis ciemats kļuvis slavens par visu pasauli ar erotiskām skulptūrām, kuras rotā vietējos tempļus. Iespējams, nevar atrast citu tādu vietu uz zemes, kur tik talantīgi un priecīgi svinētu dzīvi.


Diena 01: Deli 

Tikšanās lidostā , transfērs uz lidostu, izmitināšanās,  atpūta.  Deli - Indijas galvaspilsēta, trešā lielākā pilsēta pasaulē, pēc iedzībotāju sksiata, aptuveni 15 miloni cilvēku. Tā stratēģiskais izvietojums ceļu krustojumos, nospēlēja būtisku lomu valsts vēsturē, šeit tapa daudzas impērijas. Pagātnes pieminekļi  sastopami pa  visu pilsētu.

Naksts Deli.Diena 02: Deli

Ekskursija pa Indijas galvaspilsētu: Ieskatā: Sarkanais forts, pietdienas mošeja Džama Masdžid, Čandin Čouk rajons un Memoriālais parjs Mahatmi Gandi. Tempļa Akšardham   apskate -  pats lielākais un bagātālais Indijas templis Indijā.

Nakts Deli.Diena 03: Deli - Džajpura

Turpinājums ekskursijai pa Deli, ieskats Indijas vārtos, Parlamenta ēka un Prezidenta pils. Induisma tempļaLakšmi Narajan apciemojums. Pārbrauciens uz pilsētu “ Tūkstots un viena nakts” Džapur (275km), šeit, līdz pat šai dienai saglabāts senlaicīgais kolorīts, pilis, daudzkrāsaini tirgi, seni tempļi,  kuri attēlo spožo gleznu, bagāto un seno pagātni ,аrhitektūras ansamblis rozā krāsā, seno pilsētu izceļ tā otrais nosaukums , kā “rozā pilsēta”. 
Vakarā kolorītas vakariņas ar nacionālajām dejām.
Nakts Džajpure. 


Diena 04:  Džajpur
Dižā Ambera cietokšņa apmeklējums, kas atrodas pakalnā, kurš ilgstoši kalpojis kā citadels un kā pils dinastijas maharadža. Te valdnieki dzīvoja greznībā , starp spoguļu zālēm, lieliem dārziem , pavadīja sava brīvā laika izpriecās. Fortu valdnieki kāpa virsū uz ziloņiem, Zilonis – kņaza simbols. Katram, kurš te ierodas ir iespēja uzkāpt zilonim mugurā un  un sajusties kā īstam valdniekam.        Parka kompleksa ‘’Kanak Garden’ apmeklējums           , iedvesmojoša vieta priekš mūzika un deju numuru fimēšanas Bollivuda, kur var piemērīt nacionālos kostīmus un nofotografēties pat piemiņu.   Ekskursija pa Rozā  pilsētu ‘’Ūdens pils’’  Džal- Mahal, Hava -Mahal,  (vēju pils)kurš bija paredzēts sievietēm kņaza harēmā, Baltā marmora templis Llakšmi Narajan. Muzeju un zāles apskates ekskursijas, kur šodien dzīvo kņaza ģimene.

Tekstila, suvenīru un Juvelieru veikali.

Nakts Džajpure.Diena 05:  Džajpur - Galta - Abhaneri - Agra

Iespaidīgs Galta tempļa kompleksa apmeklējums, kur atrodas sena, kalnu aiza izvietoti ārstniecības avoti, senie tempļi kas pazīstami ar savām freskām. No šīs vietas ir ļoti draudzīgi, skatīties uz pērtiķiem, kurus līdz ar to var pabarot no rokām.

Pārbrauciens uz Abhaneri (90 km). Abhaneri ciemata apmeklēšana.

Pārbrauciens uz Agru (160 km). Leģendārā pilsēta , kura saņēma globālus popularitāti, pateicoties arhitektūras šedevram mouzolejam Tadžmahāls. Ierašanās Agrā. Izmitināšanās viesnīcā. Atpūta.

Nakts Agrā.Diena 06:  Agra

Agri no rīta astotā pasaules brīnuma apciemojums, baltā marmora mouzolejs Tadž-Mahal, viena no slavenākajām celtnēm pasaulē, veltīta  mīlestības lielajam spēkam, kura dzīvo mūžīgi. 
Leģendāras Fortas apmeklējums. Ilgu laiku kalpoja Imperatoriem.
Nakts Agrā.Diena 07:  Agra – Glaviora – Orča

Pārbrauciens uz Glavioru 110km)   Cietokšņa Glavior apskate, kurš atrodas kalna virsotnē, tā  sienas apsedz brīnišķīgās pilis un tempļu piebūves.  Īpašs forta rotājums ir alas ar gigantiskām skulptūrām.
Pārbrauciens uz Orču (120km) Neliela pilsētiņa pašā upes krastā, ar bagātu vēsturi. Kaut kad te atradās kņaza Bundenhand galvaspilsēta,  daudzu gadsimtu vēsture saglabājās līdz pat šodienai.

Ierašanās Orčā.

Nakts Orčā. Diena  08: Orča – Kadžuraho

Tempļu un piļu apskate Orčā. Orčā valda viduslaiku atmosfēra. Upe - Betva rāmi tek gar 16. gadsimta pilīm un tempļiem, kuri iezskatās, kā sastinguši uz vietas. Forta Orči, Džahangir Mahal, Radž Mahal un Tempļa Ram Radža.
Pārbrauciens uz Kadžuraho (175km) Visiem labi zināmais ciemats kur atrodas Kamasutras templis, uz kura attēlotas seksuālas pozas un erotiskas scēnas no cilvēka dzīves.  Kadžuraho ir erotikas simbols , erotiskajām skulptūrām,

Iekārtošanās viesnīcā.

Nakts Kadžuraho.


Diena 09: Kadžurahо
Seno tempļu kompleksu  apskate, slaveni ar savām erotiskajām skulptūrām, kompozīcijām no traktāta par Kamasutras mīlestību, scēnas uz tempļa sienām  parāda jūtīgus momentus no seksuālās dzīves.

Vakarā pēc vēlēšanās tempļu Kadžuraho gaismas-mūzikas šovs.
Nakts Kadžuraho.Diena 10: Kadžuraho – Ranek Fal – Deli

Ekskursija uz kanjonu Ranek Fal (20km), iedvesmojoši  ūdenskritumi un kanjons krāterī izdzisuša vulkāna, kurš atrodas  dziļos džungļos.

Pārbrauciens ar vilcienu,  uz dzelzceļa staciju Džansi un pārbrauciens ar vilcienu uz Deli kondincionētā vagonā, Ierašanās Deli 23.30.
Izlidošana no Deli.


 

IZMITINĀŠANA

 

TŪRES MAKSA VIENAM CILVĒKAM DIVVIETĪGAJĀ NUMURĀ

 

 

Izmitināšana 4* viesnīcās un pilīs

 

 

600 EURPiemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu 270 EUR

Tūres cenā iekļauts:
-transfērs visa maršruta laikā, komfortablā un kondincionētā transportlīdzeklī;
-minerālūdens transportā, 1 pudele dienā uz cilvēku; 

-dzivošana viesnīcās ar brokastīm un vakariņām;
-krievu valodā runājošs gids, visas programmas laikā;
-vilciena biļetes Džansi-Deli  (kondincionēts turklases);

-visas nodevas.


Par papildus samaksu:
-starptautisks lidojums;
-vīza (lūdzu precizēt aģentūrā);
-pudienas;

-apdrošināšana;
-ieejas biļetes muzejos, pacelšanās uz ziloņiem Džajpurā, safari, šovu programmas;
-piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu numurā;
-tiesības uz foto un video veidošanu.  Obligāta tējas nauda gidiem un vadītājiem;
-personīgās izmaksas;
-viss, kas nav norādīts sadaļā "Tūres cenā iekļauts".


BĀZES VESNĪCAS

PILSĒTA

               4* viesnīcas un pilis

DELI

SK PEMIUM PARK

AGRA

TAJ VILAS

DŽAJPUR

PARADISE

ORČA

AMAR MAHAL PALACE - PALCE
RAJ MAHAL - PALACE

KADŽURAHO

CLARK’S KHAJURAHO