Ceļojumi/Aviotūres/

Kaboverde novembrī
15.-21.11.16

KABOVERDE - ZAĻĀ RAGA SALAS

 

Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”.  

 15.11.2016 - 21.11.2016


15.11.16
Izlidošana no Rīgas 01:15. Tehniskā nosēšanās Faro. Ierašanās Kaboverdē 08:10. Transfērs līdz viesnīcai. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās
kultūras programma „Mūsu Mindelu” (55.00 EUR).
Izbraukšana no viesnīcas 10:00.
Šīs ekskursijas laikā izstaigāsim vēlreiz Mindelu pilsētas centru un iegriezīsimies mākslas un amatniecības muzejā un Mindelu kultūras centrā. Apskatīsim māju, kurā dzīvoja „baskājainā dīva” Cezārija Evora. Pēc tam dosimies uz darbnīcu, kur mums parādīs stīgu instrumentu izgatavošanas procesu un sniegs nelielu koncertu. Apstāsimies arī salas metereloģiskajā stacijā, no kuras paveras lieliska panorāma uz līci un pilsētu. Ekskursijas noslēgumā - pusdienas. 
Cenā iekļauts: transports, gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa stīgu instrumentu izgatavošanas darbnīcā.


16.11.16
Brokastis. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās
Sau Visentes salas un tās galvaspilsētas Mindelu apskates ekskursija (55.00 EUR).
Izbrauk
šana no viesnīcas 09:00.
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras panorāma, kas ietver līci un Mindelu pilsētu. Tālāk dosimies apskatīt municipālo un zivju tirgu un Zvaigznes laukumu. Turpinājumā brauksim uz nelielu zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, izdzisuša vulkāna krāteri un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali, kas stiepjas vairāku kilometru garumā. Pēc pusdienām dosimies apskatīt salas dabas parku, kurā iekļauta Sau Vicentes augstākā virsotne Monte Verde. Pēc tam apmeklēsim Baia das Gatas ( jeb Kaķeņu līci), kur varēs nopeldēties. Atpakaļceļā uz viesnīcu izbrauksim caur interesantu zvejniekciemu Salamansa.
Cenā iekļauts:  transports, gida pakalpojumi, pusdienas
Pēc vēlēšanās kultūras programma Mindelu naktī (50.00 EUR).
20:00 došanās kājām no viesnīcas tipiska Kaboverdes restorāna apmeklējums.
Cenā iekļauts: vakariņas ar muzikāliem priekšnesumiem.


17.11.16

Brokastis.
Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās
ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem (69.00 EUR ).
Izbraukšana no viesnīcas 07:30 Izbraukšana ar kuģi uz Santu Antau salu 08.00
Pēc ierašanās Portu Novu, ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Dosimies augšup kalnos apskatīt vulkānu Kova, Krusta smaili un fotografēt pasakaino skatu pāri Paula ielejai. Izbraucot cauri zaļām ielejām un vērojot tropu dabu nonāksim ciematiņā Paul, kur ieturēsim pusdienas. Pēc tam sekos citu šajā salas daļā esošo ciematu – Ribeira Grande, Ponta do Sol, Fontaiņas apskate. Pēc atgriešanās Portu Novu, ar kuģi dosimies atpakaļ uz Sau Visentes salu.
Cenā iekļauts: transports- minibuss un kuģa biļetes, gida pakalpojumi, pusdienas.


18.1
1.16
Brokastis. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās
ekskursija uz Santjagu salu (245.00 EUR).
05:30 brokastis līdzņemšanai 
05:30 izbraukšana uz lidostu 
06:45
 izlidošana uz Santjagu salu 
07:40
 ierašanās Santjagu salā

Ekskursijas laikā apskatīsim Kaboverdes lielāko salu Santjagu. Ekskursiju sāksim pabraucot garām Kaboverdes galvaspilsētai Praijai un dodoties uz Sau Žoržs duš Orgauš ( Sao Jorge dos Orgaos) ciematu, kur atrodas vienīgais Kaboverdes botāniskais dārzs. Šis ceļš dod pirmo iespaidu par „Visāfrikānisko” no Kaboverdes salām ar maziem tirdziņiem, ūdens apgādes punktiem un lieliskām klinšu un ieleju ainavām. Iegriezīsimies arī Pedra Badeižu ( Pedra Badejo) pilsētiņā, un apskatīsim tās ielas ar maziem veikaliņiem, tirgus laukumu un pludmali, kuru bieži apmeklē galvaspilsētas Praijas iedzīvotāji. Tālāk dosimies uz galveno tūristu apskates objektu Sidade Veļja (Cidade Velha), kurā 1462. gadā uz pastāvīgu dzīvi apmetās pirmie arhipelāga iedzīvotāji. Tajā saglabājušās pirmās valsts galvaspilsētas arhitektūras pieminekļi un 2009. gadā to iekļāva UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Sidadē Veļja apskatīsim Fortu, kas savulaik bija galvenais vergu tirdzniecības centrs starp Āfriku un Ameriku un Katedrāles drupas. Pēc pusdienām apmeklēsim Kaboverdes galvaspilsētu Praijas centrālo daļu.
Cenā iekļauts: lidojums, transports Santjagu salā, gida pakalpojumi, pusdiena.
18:15 izbraukšana uz lidostu 
19:30 izlidošana uz Sau Visentes salu 
20:25
 ierašanās Sau Visentes salā19.1
1.16
Brokastis. Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanās
ekskursija uz Santu Antau salas dienvidrietumiem (69.00 EUR).
07:30 no viesnīcas. 08:00 kuģis izbrauc uz Santo Antao salu
Šīs ekskursijas laikā apskatīsim Santo Antao salas dienvidrietumu daļu. Pēc izkāpšanas Portu Novu ostā, vispirms apskatīsim pozolana – jeb vulkānisko izmešu depozītus, kurus izmanto cementa rūpniecībā. Mums parādīs arī cementa ražošanas uzņēmumu. Tālāk dosimies uz Lažeduš, kurā tiek realizēts lauksaimniecības attīstības projekts. Te mums būs iespēja apmeklēt vietējo veikalu, kurā mūs pacienās ar Kaboverdes tipiskajiem produktiem. Pēc tam brauksim rietumu virzienā uz Pīļu strauta ieleju, kuru iekļauj gandrīz vertikālas klintis kā arī Altu Mira ieleju. Netālu atrodas visaugstākā salas virsotne Tope de Koroa (1980m). 
Pēc pusdienām, kurās baudīsim ne tikai vietējos ēdienus, bet arī salinieku muzikālos priekšnesumus, apskatīsim Ribeira da Kruž, kur lauksaimniecisko ražošanu ievērojami uzlaboja irrigācijas sistēmas izveidošana.
 Ekskursijas noslēgumā atgriezīsimies Portu Novu un ar kuģi dosimies atpakaļ uz viesnīcu Sau Visentes salā.
Cenā iekļauts: kuģa biļete, minibuss, gida pakalpojumi un pusdienas.


20.11.16

Brokastis. Transfērs uz lidostu 16:30.
Izlidošana no Kaboverde 19:00. Tehniskā nosēšanās Tenerifē. Ierašanās Rīgā 07:20 21.11.2016.

 

Cena
999.00 EUR
(vienai personai pie divvietīgas izmitināšanas).

Piemaksa par 1-viet. izmitināšanu – 115.00 EUR

Cenā ietilpst:
-lidojums Rīga – Faro - Kaboverde – Tenerife – Rīga, nodokļi, ēdināšana, bagāža;

-5 naktis 3*- 4* viesnīcā Mindelu ar brokastīm;

-transfērs  lidosta-viesnīca- lidosta.


Papildus:

-ekskursijas (apmaksai Rīgā );

-personīgi  izdevumi;

-apdrošināšanas polise.