Ceļojumi/Aviotūres/

Atpūta Rimini un ekskursijas
05.06. - 28.08.2016

Itālija: "Rimini Express Classic"

Lidojumi: katru nedēļu — svētdienās no 05.06.2016 līdz 28.08.2016

Rimini – Venēcija – Sanmarīno – Rimini


                              

Visekonomiskākais tūres variants, kurā tiek iepazītas Itālijas mākslas un kultūras pilsētas. Ietilpst: lidojums (turp un atpakaļ) un dzīvošana Rimini (7 naktis), 2 ekskursijas (uz Venēciju un Sanmarīno) un outlet centra apmeklējums pirkumiem, izvēlētā ēdināšanas sistēma (ВВ vai НВ). Brīvajās dienās – iespēja atpūsties Rimini kūrortā vai rezervēt papildus ekskursijas.


Cena vienai personai*

Ar brokastīm

Ar brokastīm un vakariņām

"Rimini Express Classic"

417,- Eur

441.5- Eur

*cena ir norādīta no un var mainīties atkarīgi no datumiem, lūdzu precizēt pie mūsu konsultantiem (67214042, 26808036) vai on-line meklēšanas sistēmā.


Tūres programma:


1. diena  Svētdiena         
Rimini 

Ierašanās Rimini. Sagaidīšana Rimini, transfers uz Rimini viesnīcu. Vakariņas viesnīcā vai restorānā blakus viesnīcai (ja izvēlēts HB).

 
2. diena  Pirmdiena        
Rimini – Venēcija – Rimini

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana ekskursijā uz Venēciju ar autobusu (240 km) – līdz Tronketto piestātnei, un tad ar kuteri tālāk pa Džidekas kanālu līdz Sv. Marka laukumam (brauciena ar kuteri jāapmaksā papildus). Apskates ekskursija-pastaiga ar gidu pa Venēciju. Brīvais laiks Venēcijā. Ja ir vēlēšanās – papildus ekskursija ar gidu uz Dodžu pili un brauciens ar gondolu pa pilsētas kanāliem (apmēram 30 min.). Atgriešanās uz piestātni pa Džidekas kanālu un vietu ieņemšana autobusā.  Ja ir vēlēšanās – ir iespēja atgriezties piestātnē pa Lielo kanālu (par papildus samaksu). Atgriešanās Rimini.  Vakariņas (ja izvēlēts HB).


3. diena Otrdiena            
Rimini – Florence – Roma

Brokastis viesnīcā. Ja ir vēlēšanās – papildus ekskursija uz Florenci (240 km).  Apskates ekskursija-pastaiga ar gidu pa Florences vēsturisko daļu. Brīvais laiks. Ja ir vēlēšanās – papildus ekskursija uz Ufici galeriju. Atgriešanās Rimini.  Vakariņas (ja izvēlēts HB).


4. diena Trešdiena          
Rimini 

Brokastis viesnīcā.
Ja ir vēlēšanās – brauciens uz atrakciju parku "Mirabilandia", kas ir trešais lielākais Eiropā (pēc "Disneyland" Francijā un "Port Aventura" Spānijā) un kurš atrodas starp Rimini un Ravennas pilsētām. Parka teritorijā ir 37 ļoti modernas atrakcijas, tiek rīkoti šovi ar profesionālu sportistu, kaskadieru un cirka mākslinieku piedalīšanos (piemēram, kaskadieru triki ar automašīnām šovā "Policijas skola", Teātra uz ledus priekšnesumi, šovs Bagātību sala, kurā apburoši klauni joku un ēverģēlību pavadībā izstrādā apbrīnojamus trikus, piemēram, lecot maza baseina atvērumā no 25 m augstuma (ekskursijas cenā iekļauta ieejas biļete). Vakariņas (ja izvēlēts HB).

 

5. diena  Ceturtdiena     
Rimini – Roma – Rimini 

Brokastis viesnīcā. Papildus ekskursija uz Romu (380 km). Apskates ekskursija-pastaiga ar gidu pa Romu, t.sk. Sv. Pētera katedrāles apmeklējums Vatikānā. Papildus ekskursija ar gidu uz Kolizeju. Atgriešanās Rimini. Vakariņas (ja izvēlēts HB).


6. diena Piektdiena        
Rimini – Sanmarīno – Rimini 

Transfers uz Sanmarīno (25 km). Pastaiga pa pundurvalstiņu tūres asistenta pavadībā. Brīvais laiks. Atgriešanās Rimini.  Vakariņas (ja izvēlēts HB).


7. diena Sestdiena          
Rimini

Brokastis viesnīcā. Ja ir vēlēšanās – panorāmas  kruīzs ar motorjahtu pa jūru līdz Katollikas pilsētai un Gabiče Mare (Gabicce Mare) pilsētiņai un pieturu Gabiče Mare pilsētiņā uz 1 h – pastaigai pa to. Atceļā viesiem – zivis un mājas vīns.  Atgriešanās Rimini. Vakariņas (ja izvēlēts HB).

 

8. diena Svētdiena          
Rimini 

Brokastis viesnīcā. Transfers uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

 

Tūres cenā iekļauts: 
-lidojums Rīga-Rimini-Rīga;
-izmitināšana 3* viesnīcās, 7 naktis;
-ēdināšana: BB vai HB;
-ekskursijas ar krieviski runājošu gidu: ekskursija uz Venēciju; Sanmarīno pundurvalstiņas apmeklējums ar ekskursijas-pastaigu tūres asistenta pavadībā;
-privātas audioaustiņas informācijas uztveršanas ērtībai ekskursiju laikā kopā ar gidu;
-transferi tūres ietvaros kopā ar grupas pavadoni / asistentu.

Tūres cenā nav iekļauts:              
-izvēloties HB ēdināšanas tipu: vīns, sulas, minerālūdens vakariņu laikā;
-dzeramnauda; 
-ieejas biļetes muzejos un katedrālēs / bazilikās / baznīcās.

Papildus ekskursijas, ekskursijas-pastaigas kopā ar gidu / grupas pavadoni:
-ekskursija uz Florenci – 75,00 € (pieaugušajiemm), 45,00 € (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam), audioaustiņas ir iekļautas;
-ekskursija ar gidu uz Ufici galeriju (papildus eksursija Florencē) – 30,00 € (pieaugušajiem), 22,00 € (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam) – ieskaitot ieejas biļeti;
-ekskursija uz Romu, ieskaitot Sv. Pētera katedrāles apmeklējumu kopā ar gidu – 95,00 € (pieaugušajiem), 53,00 € (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam);
-ekskursija uz Kolizeju kopā ar gidu (papildus ekskursija Romā) – 20,00 €; 
-brauciens ar gondolu Venēcijā – 30,00 €;
-ekskursija uz Dodžu pili kopā ar gidu (papildus ekskursija Venēcijā) – 30,00 € (pieaugušajiem), 25,00 € (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam) – ieskaitot ieejas biļeti;
-atrakciju parka "Mirabilandia" apmeklējums – 30,00 € (pieaugušajiem), 15,00 € (bērniem garumā līdz 1 m) – ieskaitot ieejas biļeti parkā;
-panorāmas  kruīzs ar motorjahtu pa jūru līdz Katollikas pilsētai un Gabiče Mare pilsētiņai – 15,00 € (pieaugušajiem), 10,00 € (bērniem no 2 līdz 9,99 gadu vecumam ieskaitot). 

Piezīmes:
Norādītajām ieejas biļešu cenām ir informatīvs raksturs (norādītas cenas uz 01.12.2015.) – cenas var mainīties.