Ceļojumi/Aviotūres/

Akcija Itālijas Brīvdienas
speciālas cenas vasaras lidojumiem uz Rimini, Itāliju


AKCIJA  ITĀLIJAS BRĪVDIENAS

Akcija lidojumiem uz Rimini, Itāliju
Izbr. datumi - katru svētdienu no 05.06 līdz 04.09.
Akcija spēkā līdz plkst. 18:00 01.04.2016
RIMINI

Orlov 2*                                      no €370,-

Simpātiska un mājīga viesnīca. Atrodas netālu no jūras. Ekonomiskai atpūtai, iIesakām jauniešiem.

Adler 3*                                      no €440,-
Viesnīca ekonomiskai atpūtai. Nelieli numuri.

La Perla 3*                                no €486,-
Ļoti populāra viesnīca. Lieliska lokācija (vienīgā 3* viesnīca, kas atrodas prestižajā Rimini centra rajonā – Marina Centro, uz Viale Amerigo Vespucci – ielas un vienlaikus gājēju promenādes ar visdažādāko konceptu kafejnīcām, bāriem, restorāniem un veikaliem.

Blumen 3*                                  no €507,-
Viena no nedaudzajām Rimini viesnīcām, kas atrodas tieši pludmalē. Pludmalē ir bārs, strādā animācijas brigāde bērniem un pie tās, protams, ir seklā un vienmēr mierīgā jūra. Iesakām ģimenes atpūtai kopā ar bērniem.

De Londres Hotel 4*                no €626,-
Eleganta viesnīca – atrodas otrpus ceļam no jūras, kūrorta centrā. Viesnīcas lepnums ir izsmalcinātā "Vespucci" terase ar mājīgām lapenēm dārzā, kurā ir tīkami relaksēties, baudot aperitīvu. SPA centrs.

Aqua E Aria 4* Sup                  no €645,-
Jauna un moderna 4* viesnīca kūrorta centrālajā piejūras zonā. Iesakam atputai ģimenēm ar bērniem.

Touring 4*                                   no €653,-
Moderna viesnīca jūras krastā. Lielisks variants lielākām grupām, jo viesnīcai ir liels skaits numuru un konferenču zāle. Labs variants arī ģimenēm ar bērniem – iespējams izmantot labi aprīkotu koplietošanas bērnu istabu ar virtuvi un visu nepieciešamo gatavošanai.

Grand Hotel Rimini 5* Dlx       no €1441,-
Grezna viesnīca, kuras vārds plaši izskanējis pasaulē saistībā Ar Fellīni fimu „Amarkords”. Nevainojamais serviss vēl vairāk akcentē viesnīcas augsto klasi.

RICCIONE

Diamond 4*                                no €668,-
Lielisks variants ģimenes atpūtai – viesnīca atrodas klusā vietā, līdz Ričones kūrorta centram un Viale Ceccarini tirdzniecības ielai 10 min. pastaiga. Termālais komplekss – 200 m. Viesnīcā bērnu atpūtai radīti brīnišķīgi apstākļi. Vecākus priecēs lieliskā ēdināšana un kokteiļu vakari.

Ascot 4*                                        no €678,-
Neliela viesnīca ar klasiska stila interjeriem. Atrodas otrpus ceļam no jūras, līdzās Ričones kūrorta centram un 500 m no "Riccione Terme" termālā kompleksa, pastaigas attālumā līdz Čekkarīni bulvārim (tirdzniecības ielai). Iesakām ģimenes atpūtai. 

Boemia 4*                                   no €678,-  
Moderna viesnīca netālu no Ričones kūrorta centra, blakus prestižajam Čekkarīni bulvārim (tirdzniecības iela), 500 m no "Riccione Terme" termālā kompleksa. Komfortabli numuri, kvalitatīvs serviss. Plašs piedāvājamo pakalpojumu spektrs (atklātais baseins un Wellness centrs).

Grand Hotel des Bains 5*      no €1025,-
Majestātiskā stila arhitektūra, elegantie interjeri un viesnīcas ēkas iespaidīgais vēsturiskais mantojums piesaista prasīgus tūristus, daudzi no kuriem kļūst par patstāvīgiem šīs viesnīcas klientiem. Atrodas kūrorta centrā, 250 m no Čekarīni bulvāra, 800 m no Ričones dzelzceļa stacijas, 900 m no SPA kompleksa "Riccione Terme". Viesnīca pamatoti var lepoties ar savu servisa līmeni un izsmalcinātā stila gaisotni.

MILANO MARITIMA

Adria 4*                                       no €716,-
Pēc vietējiem standartiem vērtējot – pietiekami liela, moderna viesnīca ar labu ēdināšanu. Atrodas uz jūras piekrastes promenādes, mierīgā vietā – zaļajā zonā, netālu no kūrorta centra. Iesakām atpūtai ģimenēm kopā ar bērniem – ir baseins un miniklubs.

Le Palme 4* Sup                      no €806,-
Brīnišķīga moderna viesnīca, kurā lieliski sadzīvo komforts un elegance, izsmalcinātība un vienkāršība. Atrodas blakus Milano – Marittimas centram, taču vienlaikus arī atstatu no ļaužu pārpilnām ielām. Viesnīcas “rozīnīte” – veselības centrs "Body & Soul Club".

Premier Suites Hotel 5*          no €1157,-
Eleganta viesnīca. Plaši un gaiši numuri – minimālisma stilā. Viesnīcā viss pakārtots tam, lai veicinātu mierīgu, relaksējošu atpūtu. Viesnīcas viesi var izmantot blakus esošās viesnīcas "Le Palme" pakalpojumus. Iesakām prasīgiem klientiem.

Waldorf 5*                                  no €1227,-
Ietilpst viesnīcu grupā “Premier Resort” ("Waldorf", "Premier Suites", "Le Palme"), kuru viesiem iespējams izmantot visu šo viesnīcu pakalpojumus.

 

Palace 5*                                    no €1556,-
Viesnīca uzskatāma par Milano – Marittimas kūrorta pērli deluxe klases viesnīcu segmentā. Viesnīca “Palace” būs lieliski piemērota tiem tūristiem, kas vēlas atpūsties izsmalcināti ekskluzīvā un prestižā gaisotnē.

Cenā iekļauts:

lidojums no Rīgas un atpakaļ, bagāža 20 kg / rokas bagāža 8 kg,
grupas transfers lidosta - viesnīca - lidosta,
dzīvošana viesnīcā 7 naktis ar ēdināšanu,
gida pakalpojumi. 

 Lidojumi tiek veikti sadarbībā ar a/k airBaltic (Boeing 737):

Rīga - Rimini      BT7717     07:00 - 08:40

Rimini - Rīga      BT7718     09:20 - 13:20