Ceļojumi/Autobusu tūres/

Ziedu Festivāls Holandē
21 - 26.04.2016

 ZIEDU FESTIVĀLS HOLANDĒ

Pasaulē nav nemaz tik daudz notikumu, kurus var aprakstīt ar vārdiem kā „,loti daudz”.

Holandes ziedu festivāls  — viens no tiem. Tie ir svētki, kurus apmeklējot jūs redzēsiet daudz, patiešām ļoti daudz ziedu. Pavasaris Nīderlandē sākas ar gaidīšanu, un tā ir brīnišķīga dabas pamošanās.

Vietējie iedzīvotāji un valsts viesi ar nepacietību gaida kā  šoreiz viņus izbrīnīs daba  sadarbībā ar talantīgajiem ziedu audzētājiem

 

Leipciga – Hāga – Zānes Shans etnogrāfiskais muzejs – Volendāma – Ziedu parāde – Amsterdama – Ziedu parks Kekenhofā

1. diena. 21.04.2016. Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Tranzīts pa Lietuvu, Poliju. Nakts tranzītviesnīcā Polijā.

2. diena. 22.04.2016. Brokastis. Ceļš pa Vāciju, Leipcigas apmeklējums. Pagājušajā gadā pilsēta plaši svinēja savu 1000-gadi. Pilsētas nosaukums „Leipciga” cēlusies no slāvu „lipsk”, kas nozīmē „vietiņa pie liepām. Jau apmēram  900 gadu atpakaļ te radās slāvu pilsētiņa Lipska. Pirmā Leipcigas pieminēšana ir Titmara Mezeburgska hronikā  un tiek datēta ar 1015. gadu/ Bet 1165 . gadā Ottons II Bagātais Meisenes markgrāfs, iedeva pilsētas tiesības un tirgošanās privilēģijas.

Nakts viesnīcā Holandē.

3. diena. 23.04.2016. Brokastis.. Ziedu parāde – vairāk kā 100 rati, uz kuriem majestātiski izvietotas ziedu figūras. Tradicionāli ratus pavada orķestris un dejotāji, kas ģērbti nacionālos tērpos. Šajā gadā Ziedu parādes  tēma -  „Ziedi un mode”. Ekskursija pa pilsētu ar gidu. Amsterdama apbur ar saviem kanāliem un „kā pa stīgu” izvietotiem namiem, peldošiem restorāniem, ar Van Goga paleti, un, protams, ar tulpēm, kas šeit ir visur! Brīvajā laikā tiek piedāvāts kruīzs uz kuģīša pa Amsterdamas kanāliem.

Nakts viesnīcā Holandē.

4.diena- 24.04.2016. Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Hāgu.

Hāga - daudz mierīgāk un klusāka nekā Amsterdama. Trešā pēc lieluma pilsēta, viena no vecākajām pilsētām, slavena ar savu Miera pili, kur notiek ANO Starptautiskā tiesa, tāpat te atrodas valdības, parlamenta un karaļpils rezidences. Tipiska Holandes ciematiņa Zāne Shanse apmeklējums. Te Jūs sagaidīs spēļu mājiņas, vējdzirnavas, viesmīlīgie holandiešu fermeri, kas pastāstīs par Holandes siera gatavošanas tradīcijām. Jūs apmeklēsiet mini fabriku, kur izgatavo „klompus”, tradicionālos koka zābaciņus un varēsiet iegādāties oriģinālus suvenīrus.  Atpakaļceļā ielūkosieties Valendamā – agrāk mazs zvejnieku ciematiņš, kur tagad ierodas tūristi no visas pasaules, šeit jūs redzēsiet zvejnieku laivas, bet kafejnīcā  un restorānos varēsiet baudīt jūras veltes.

Nakts viesnīcā Holandē.

5.diena. 25.04.2016. Brokastis. Brauciens uz pazīstamo Kekenhofa parku– tā ir pasakaina karaliste ar ziediem 32 ha apmērā tulpju reģionā, precīzāk Lisse pilsētiņas apkaimē starp Amsterdamu un Hāgu, jau sen ir iesaukta par „Eiropas dārzu”. Tādu nosaukumu Kekenhofa ieguvusi pateicoties spilgtajam skaistumam un bezierunu majestātiskumam. Šajā gadā parka tematika ”Zelta laikmets”. 

Nakts viesnīcā Polijā.

6.diena. 26.04.2016. Brokastis. Tranzīts cauri Polijai, Lietuvai. Atgriešanās mājup vēlu vakarā.

 

Cena: EUR 425   personai ar izmitināšanu 2 vietīgā numuriņā

Cenā iekļauts;

- brauciens komfortablā autobusā

-  visas ekskursijas, kas norādītas programmā

- dzīvošana viesnīcās 2-3***

- brokastis

Papildus izmaksas :

- medicīniskā apdrošināšana – 6€ ( līdz 65 gadiem) / 12 € ( 65+)

- kruīzs pa Amsterdamas kanāliem - 15,5 €

- Madam Tisso Muzejs - 22 €

- Van Goga mujejs - 15 €

- Kekenhofa ziedu parks - 16 €

Ir iespēja iegādāties grupas biļetes jau iepriekš, lai nebūtu jātērē laiks rindā